avatar-default

Týdenní kurzy

Byla jsem na týdením intenzivním kurzu anglického jazyka a musím vyjádřit svou maximální spokojenost. Hodiny byly naprosto fantastické, užila jsem si to opravdu naplno. Přístup lektorů super, komunikace s rodilým mluvčím chvílemi opravdu zábavná. Budu opravdu ráda a dlouho vzpomínat 🙂

Klára 2016

avatar-default

Firemní kurzy

Vzdělávací kurzy Jazykovky Chmelíková, které již několik let využíváme, naprosto předčily naše představy a očekávání. I velmi specificky zaměřené oblasti cizího jazyka, zaměřené zejména na obchod a IT, a to na několika úrovních pokročilosti účastníků, byly zpracovány zábavnou formou kvalifikovanými českými lektory i rodilými mluvčími. Kurzy byly neoddiskutovatelně přínosem jak pro zaměstnance tak pro zaměstnavatele. Zpracování a pojetí kurzů zároveň přesně splňovalo podmínky Evropských sociálních fondů, ze kterých tak mohla naše firma čerpat finanční prostředky.

Dan a David 2016

avatar-default

English Summer Camp

Syn byl úplně poprvé na táboře a musím říct, že byl neskutečně nadšený. Příští rok určitě jede znovu. A to jsme jeli až z Holešova - 4-5 hodin jízdy autem, ale stálo to za to. A v angličtině se skvěle zlepšil. Děkuji za super kemp.

Jarmila Small Camp 2017

_DSC6899

Firemní kurzy

Anglicky jsem se začal učit před třemi roky a z absolutního začátečníka jsem díky kurzům Jazykovky Chmelíková schopen dorozumět se s cizinci.

Aleš 2016

IMG_8813

English Summer Camp

The most entertaining and awesome camp ever! I have been there for third time and enjoyed so much fun with others, learned new things and met so many new people! I don't regret any minute that I spent there, I would go there any time again and again. The counselors are awesome people and I have spent some great moments here with new or old friends and with the counselors as well. Go for it! All ten fingers!

Daniel Big Camp 2015

silhouette-of-woman-hi

English Summer Camp

Kemp dle mého názoru bezpochyby splnil svůj účel. Byl náročný. Děti vstřebávaly angličtinu většinu dne, nic jiného jim nezbývalo. Reagovaly pokud možno co nejvíce verbálně. Děkuji Vám i lektorům za snahu a nadšení.

Lenka Big Camp 2015

silhouette-of-woman-hi

English Summer Camp

Jménem naší dcery Nelinky bych Vám i Vašemu týmu chtěla velice poděkovat za skvělé zorganizování letošního tábora. Neli přijela nadšená a odvezla si plno zajímavých zážitků. Jsem ráda, že mé prvotní obavy, když jsem dávala dceru na první tábor a ještě anglický, se nenaplnily a budeme se moc těšit na další .

Daniela Small Camp 2015

silhouette-of-woman-hi

English Summer Camp

Chtěla jsem Vám velmi poděkovat za fajn zážitky, které si děti odvezly z vašeho tábora a výbornou organizaci všeho potřebného. Honzík přijel nadšený a příští rok chce jet znovu, takže to je asi dostatečným důkazem toho jak moc se mu na táboře líbilo.

Dana Small Camp 2015

silhouette-of-woman-hi

Firemní kurzy

Hodiny angličtiny s Mgr. Lindou Chmelíkovou jsou velmi pestré a zábavné. Používá nahrávky, pro procvičení nových slovíček tablet a různé hry. Se způsobem její výuky jsem velmi spokojená. Nutí nás také dělat něco doma, a to díky domácím úkolům.

Alena 2015