English Summer Camp

Dvanáctý ročník tematických jazykových kempů pro děti a mládež. Nabitý program od rána do večera pod vedením rodilých mluvčích z Anglie a USA. 

Ročník 2024 pořádá YesCamp

Small Camp „Malý kemp“ pro děti od 8 do 14 let

nejsou k dispozici žádné termíny

Big Camp „Velký kemp“ pro děti od 14 do 18 let

nejsou k dispozici žádné termíny

Informace o minulých ročnících

Základní informace

  • Místo konání: Prkenný Důl, Krkonoše (Zobrazit na mapě)
  • Cena: ,-Kč
  • Kapacita je omezena tak s přihláškou neotálejte 🙂

Přejít na přihlášku

Proč se účastnit?

Týden v Krkonoších v anglickém prostředí s rodilými mluvčí, tématickou celotáborovou hrou a zábavnou výukou AJ. Celodenní program v angličtině – dopolední kroužky, crazy úkoly a výzvy, originální hry, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Poznáš spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině! Nikoho nenecháme vydechnout, všem se věnujeme od budíčku (wakie wakie:) do večerky.

Dopolední kroužky

Zábavné lekce s rodilými mluvčími, kteří tě naučí spoustu zajímavých a užitečných věcí, o kterých se v učebnicích nepíše a to vše zábavnou formou. Na malém kempu budeš moci sestavovat, zkoumat a poznávat věci v angličtině a na velkém kempu diskutovat a debatovat. Navíc budeš mít příležitost si angličtinu procvičit v reálných situacích a kreativních hrách a aktivitách. Naši asistenti jsou všem neustále k dispozici pro případ, že by někdo nerozuměl nějakému úkolu, nebo slovíčku.

Téma

Odpolednímu programu dominuje táborová hra. Vžij se do role čaroděje z Bradavic, trosečníka ze Survivor, krále a královny z Game of Thrones, prohnaným pirátem z Karibiku, nelítostným Vikingem, neohroženým krotitelem duchů, nebo se nech vtáhnout do dobrodružné hry Jumanji! Jaká bude následovat? To je tajné, dozvíš se to až na kempu!

Večerní zábava

Pořádná dávka adrenalinu před spaním nikomu neuškodí. Zazpíváme si karaoke? Upečeme Marshmallowna na ohni, nebo si zahrajeme noční bojovku? A co takhle Casino Night? Nech se překvapit! Naši rodilí mluvčí mají vždy v rukávu něco zajímavého a bláznivého.

Náš tým

Jsme parta mladých lidí, které spojuje láska k angličtině. Na kempu se snažíme odbourávat jazykové bariéry a pomáháme dětem překonat ostych a strach z chybování v cizím jazyce. Snažíme se, aby děti používaly angličtinu v různých každodenních situacích. Chceme, aby si děti vytvořily kladný vztah k angličtině a získaly sebevědomí druhý jazyk používat. Na kempu panuje rodinná a přátelská atmosféra. Respektujeme individualitu a potřeby dětí a děláme maximum pro to, abychom si společně kemp naplno užili.

 

Ubytování na horské chatě

Ubytování je zajištěno na horské chatě v klidném místě v lyžařském středisku Prkenný Důl v Krkonoších (oblast Rýchory). Na chatě jsou samostatné pokoje (5-8 lůžek), sociální zařízení v objektu, jídelna, klubovna, bazén, tenisový kurt, ping-pong a další.

Stravování: snídaně formou bufetu (každý den čerstvé pečivo, několik druhů cereálií, ovoce, jogurty, sýry), obědy a večeře zajištěny rozvozem z nedaleké jídelny, svačiny 2-3x denně, pitný režim (čaje, šťávy, džusy, voda) po celý den.

Neváhejte a přihlaste své děti na English Summer Camp


Další fotografie

Fotogalerie na Rajče.cz

YouTube

Přejít na přihlášku