fbpx

English Summer Camp

Zábavné tématické kempy pro děti a mládež. Nabitý program od rána do večera pod vedením rodilých mluvčích! 

Termíny 2020

Small Camp „Malý kemp“ pro děti od 8 do 12 let

termíny budou k dispozici v říjnu/listopadu 2019

Big Camp „Velký kemp“ pro děti od 13 do 18 let

termíny budou k dispozici v říjnu/listopadu 2019

Základní informace

  • Místo konání - Prkenný Důl u Žacléře, Krkonoše (Zobrazit na mapě)
  • Cena: 5 390,-Kč
  • Kapacita je omezena tak s přihláškou neotálejte 🙂

Přejít na přihlášku

Proč se účastnit?

Týdenní pobyt na horách v anglickém prostředí s rodilými mluvčí, tématickou celotáborovou hrou a zábavnou výukou AJ. Celodenní program v angličtině – dopolední kroužky, crazy úkoly a výzvy, originální hry, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Poznáš spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině!

Dopolední kroužky

Zábavné lekce s rodilými mluvčími, kteří tě naučí spoustu zajímavých věcí, o kterých se v učebnicích nepíše a to vše zábavnou formou. Na malém kempu budeš moci sestavovat, zkoumat a poznávat věci v angličtině a na velkém kempu diskutovat a debatovat. Navíc budeš mít příležitost si nové znalosti procvičit v reálných situacích a kreativních hrách a aktivitách. Naši asistenti jsou všem neustále k dispozici pro případ, že by někdo nerozuměl nějakému úkolu, nebo slovíčku.

Téma

Odpolednímu programu dominuje táborová hra. Vžij se do role trosečníka ze Survivor, krále a královny z Game of Thrones, pirátem z Karibiku, krotitelem duchů, lovcem pokladů z dob zlaté horečky nebo buď na týden Superhero! Jaká bude následovat? To je tajné, dozvíš se to až na kempu!

Večerní zábava

Pořádná dávka adrenalinu před spaním nikomu neuškodí. Zazpíváme si karaoke? Upečeme Marshmallowna na ohni, nebo si zahrajeme noční bojovku? Nech se překvapit! Naši rodilí mluvčí a asistenti mají vždy v rukávu něco zajímavého a bláznivého.

Ubytování na horské chatě v klidném místě v lyžařském středisku Prkenný Důl v Krkonoších (Rýchory) Anglický tábor

Vybavení chaty: samostatné pokoje (4-8 lůžek), sociální zařízení, kuchyně, jídelna, klubovna, bazén, tenisový kurt, ping-pong

Strava: snídaně formou bufetu (každý den čerstvé pečivo, několik druhů cereálií, ovoce, jogurty, sýry), obědy a večeře zajištěny rozvozem z nedaleké jídelny, svačiny 2-3x denně, pitný režim (čaje, šťávy, voda) po celý den

Čím jsme jedineční?

  • celodenní komunikace v AJ
  • mladý kolektiv
  • zábavný program
  • nízký počet dětí

Neváhejte a přihlaste své děti na English Summer Camp


Více informací pro rodiče

Small Camp

je zaměřený na rozvíjení komunikační kompetence v AJ. Věnuje se více konkrétním tématům (slovní zásoba). Dopolední kroužky jsou rozděleny podle jazykových úrovní, tak aby vyhovovaly dovednostem a znalostem dětí. Také téma kempu je přizpůsobeno věku dětí. Celý kemp je veden v AJ, děti se tak naučí používat jazyk v každodenních situacích.

Dětem, které neovládají AJ na komunikační úrovni, jsou k dispozici naši asistenti, kteří pomáhají s porozuměním. Small Camp je „hravější“. Jak dopolední výuce, tak odpoledním aktivitám dominují komunikativní hry zaměřené na rozvíjení slovní zásoby a zlepšení jazykových schopností a řečových dovedností v AJ. Děti jsou tak motivovány a je budován kladný přístup k osvojení druhého jazyka. Děti se v anglickém prostředí rozmluví, učí se myslet v cílovém jazyce a ztrácejí ostych z komunikace.

Big Camp

je zaměřený na rozvíjení komunikační kompetence v AJ. Věnuje se jak konkrétním, tak abstraktním tématům. Dopolední kroužky jsou rozděleny podle jazykových úrovní, tak aby vyhovovaly jazykovým znalostem a dovednostem dětí a dominují jim diskuze. Debatní kroužky pomáhají k rozvíjení jazykových schopností a řečových dovedností v AJ. Celý kemp je veden v AJ, děti se tak naučí používat jazyk v každodenních situacích.

Téma kempu je přizpůsobeno věku a zájmům dětí, tak aby dokázalo motivovat a rozvíjet jejich zájem o cizí jazyk. Big Camp je velmi intenzivní. Děti jsou motivovány a je budován kladný a nenásilný přístup k osvojení druhého jazyka. Děti se v anglickém prostředí rozmluví, učí se myslet v cílovém jazyce a ztrácejí ostych z komunikace.

Další fotografie

Fotogalerie na Rajče.cz

YouTube

Přejít na přihlášku