fbpx

English Summer Camp

Zábavné tématické kempy pro děti a mládež. Nabitý program od rána do večera pod vedením rodilých mluvčích! 

Termíny 2020

Small Camp „Malý kemp“ pro děti od 8 do 12 let                  Big Camp „Velký kemp“ pro děti od 13 do 18 let

5.7.2020 - 12.7.2020 PŘIHLÁŠKY UZAVŘENY                      12.7.2020 - 19.7.2020 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Základní informace

  • Místo konání - Prkenný Důl u Žacléře, Krkonoše (Zobrazit na mapě)
  • Cena: 5 540,-Kč
  • Kapacita je omezena tak s přihláškou neotálejte 🙂

Přejít na přihlášku

Proč se účastnit?

Týden v Krkonoších v anglickém prostředí s rodilými mluvčí, tématickou celotáborovou hrou a zábavnou výukou AJ. Celodenní program v angličtině – dopolední kroužky, crazy úkoly a výzvy, originální hry, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Poznáš spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině! Nikoho nenecháme vydechnout, všem se věnujeme od budíčku do večerky.

Dopolední kroužky

Zábavné lekce s rodilými mluvčími, kteří tě naučí spoustu zajímavých a užitečných věcí, o kterých se v učebnicích nepíše a to vše zábavnou formou. Na malém kempu budeš moci sestavovat, zkoumat a poznávat věci v angličtině a na velkém kempu diskutovat a debatovat. Navíc budeš mít příležitost si angličtinu procvičit v reálných situacích a kreativních hrách a aktivitách. Naši asistenti jsou všem neustále k dispozici pro případ, že by někdo nerozuměl nějakému úkolu, nebo slovíčku.

Téma

Odpolednímu programu dominuje táborová hra. Vžij se do role trosečníka ze Survivor, krále a královny z Game of Thrones, prohnaným pirátem z Karibiku, nelítostným Vikingem, neohroženým krotitelem duchů, nebo se nech vtáhnout do dobrodružné hry Jumanji! Jaká bude následovat? To je tajné, dozvíš se to až na kempu!

Večerní zábava

Pořádná dávka adrenalinu před spaním nikomu neuškodí. Zazpíváme si karaoke? Upečeme Marshmallowna na ohni, nebo si zahrajeme noční bojovku? A co takhle Casino Night? Nech se překvapit! Naši rodilí mluvčí a asistenti mají vždy v rukávu něco zajímavého a bláznivého.

Čím jsme jedineční?

  • celodenní komunikace v AJ
  • nabitý program
  • přátelská atmosféra
  • individuální přístup k dětem
  • mladý kolektiv

Ubytování na horské chatě

Ubytování je zajištěno na horské chatě v klidném místě v lyžařském středisku Prkenný Důl v Krkonoších (Rýchory). Na chatě jsou samostatné pokoje (5-8 lůžek), sociální zařízení, jídelna, klubovna, bazén, tenisový kurt, ping-pong a další.

Stravování: snídaně formou bufetu (každý den čerstvé pečivo, několik druhů cereálií, ovoce, jogurty, sýry), obědy a večeře zajištěny rozvozem z nedaleké jídelny, svačiny 2-3x denně, pitný režim (čaje, šťávy, voda) po celý den

Neváhejte a přihlaste své děti na English Summer Camp


Více informací pro rodiče

Small Camp

je určený pro děti od 8 do 12 let a je zaměřený na rozvíjení komunikační kompetence v AJ. Děti si osvojí fráze určené pro každodenní komunikaci, vyjádření potřeb a rozšíření slovní zásoby. Mladší děti, které zatím nemají s AJ tolik zkušeností, se především naučí porozumět rodilým mluvčím. Děti, které již v AJ komunikují, budou rozvíjet své řečové dovednosti. Důraz je kladen na AJ jako nástroj ke komunikaci. Dopolední kroužky jsou rozděleny podle jazykových úrovní, tak aby vyhovovaly dovednostem a znalostem dětí. Také téma kempu je přizpůsobeno věku dětí. Celý kemp je veden v AJ, děti se tak naučí používat jazyk v každodenních situacích.

Dětem, které neovládají AJ na komunikační úrovni, jsou k dispozici naši asistenti, kteří pomáhají s porozuměním. Small Camp je „hravější“. Jak dopolední výuce, tak odpoledním aktivitám dominují komunikativní hry zaměřené na rozvíjení slovní zásoby a zlepšení jazykových schopností a řečových dovedností v AJ. Děti jsou tak motivovány a je budován kladný přístup k osvojení druhého jazyka. Děti se v anglickém prostředí rozmluví, učí se myslet v cílovém jazyce a ztrácejí ostych z komunikace.

Big Camp

je určený pro mládež od 13 do 18 let a je zaměřený na rozvíjení komunikační kompetence v AJ. Dopolední kroužky se věnují aktuálním tématům a reáliím anglicky mluvících zemí. Skupinky jsou rozděleny podle jazykových úrovní, tak aby vyhovovaly jazykovým znalostem a dovednostem dětí a dominují jim diskuze. Debatní kroužky pomáhají k rozvíjení jazykových schopností a řečových dovedností v AJ. Celý kemp je veden v AJ, děti angličtinu používají jako nástroj ke komunikaci také mezi sebou.

Téma kempu je přizpůsobeno věku a zájmům dětí, tak aby dokázalo motivovat a rozvíjet jejich zájem o cizí jazyk. Big Camp je velmi intenzivní. Děti jsou motivovány a je budován kladný a nenásilný přístup k osvojení druhého jazyka. Děti se v anglickém prostředí rozmluví, učí se myslet v cílovém jazyce a ztrácí ostych z komunikace.

Další fotografie

Fotogalerie na Rajče.cz

YouTube

Přejít na přihlášku