Jazykovka Chmelíková

... se specializuje na firemní vzdělávání. Mgr. Jana Chmelíková, zakladatelka agentury, začala působit v oblasti organizace jazykových kurzů již v roce 1995. Jazykovka nabízí také další služby jako překlady, tlumočnictví a firemní audity. Máme bohaté zkušenosti s čerpáním dotací EU na firemní vzdělávání.

Více než 20 let zkušeností

Máme bohaté zkušenosti s realizací kurzů pro firmy za využití moderních metod výuky. Spolupracujeme pouze s profesionálními a zkušenými lektory, kteří mají praxi ve firemním vzdělávání a pedagogické vzdělání. Vyučují pro nás osvědčení rodilí mluvčí. Zakládáme si na profesionalitě, individuálním přístupu a vždy vycházíme vstříc požadavkům a potřebám našich klientů. Zajišťujeme kurzy šité na míru našim zákazníkům. Naši lektoři jsou flexibilní a ochotni vyhovět Vašim požadavkům. Ručíme za kvalitu a efektivitu vzdělávání.

Průběh kurzů vždy pečlivě monitorujeme. Zjišťujeme spokojenost našich zákazníků, vedeme docházku a administrativu, zajišťujeme průběžné testování (online) a jsme v neustálém kontaktu jak se zákazníkem, tak s lektory.

Firemní kurzy na míru

Dokážeme pro Vás zajistit různé typy kurzů a přizpůsobit se Vašim požadavkům: firemní kurz s docházením lektorů do firmy, intenzivní a víkendové kurzy, týdenní pobytové kurzy, atd. Kurz může být zaměřený na obecnou, obchodní, či odbornou jazykovou výuku. Nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, čínštiny, francouzštiny, češtiny a další.

Mgr. Bc. Linda Chmelíková

Univerzita Pardubice 2011 Fakulta filozofická - Specializace v pedagogice

Univerzita Pardubice 2013 Fakulta filozofická - Učitelství anglického jazyka